Rekordy oddílu

100 m

muži, junioři 10.46 Maslák Pavel Ostrava 23.5.2009
dorostenci 10.58 Maslák Pavel Třinec 31.5.2008
ženy, juniorky, dorostenky 11.9 Karasová Jana Pardubice 1.7.1978
11.9 Moszkorzová Lucie Třinec 24.5.1986

200 m

muži, junioři 20.95 Maslák Pavel Novi Sad 25.7.2009
dorostenci 21.40 Maslák Pavel Praha 7.6.2008
ženy, juniorky 24.3 Kmochová Olga Nymburk 9.8.1978
dorostenky 24.5 Moszkorzová Lucie Třinec 12.5.1986

400 m

muži, junioři 46.89 Maslák Pavel Praha 6.6.2010
dorostenci 47.60 Maslák Pavel Rijeka 3.6.2008
ženy, juniorky 54.34 Kmochová Olga Praha 18.8.1978
dorostenky 54.9 Habrová Nikol Ostrava 30.6.1996

800 m

muži 1:53.13 Kaminski Petr Ostrava 12.5.2012
junioři 1:53.14 Kaminski Petr Olomouc 4.6.2011
dorostenci 1:56.05 Ožana Lukáš Jablonec n. N. 31.8.2014
žáci 2:02.57 Tošenovjan Pavel Praha 9.7.1983
ženy, juniorky 2:09.2 Skulinová Naděžda Ostrava 16.7.1978
dorostenky 2:11.57 Bábová Kateřina 1994
žákyně 2:13.3 Kaňkovská Hana Ostrava 22.6.1991

1000 m

muži, junioři 2:31.11 Ožana Lukáš Ostrava 10.5.2016
ženy 2:50.4 Peterková Alena Ostrava 1.8.1985
juniorky 3:01.8 Kašpárková Hana Třinec 27.4.1986

1500 m

muži 3:54.2 Šemrák Marián Třinec 9.7.1992
junioři, dorostenci 3:55.94 Šemrák Marián Ostrava 8.7.1989
žáci 4:21.3 Filipec Petr Ostrava 17.5.1985
ženy 4:30.44 Peterková Alena Praha 24.8.1985
juniorky, dorostenky 4:32.2 Bulíčková Ivana Budapešť 1978
žákyně 4:42.99 Kaňkovská Hana Praha 21.9.1991

1 míle

muži 4:21.75 Polášek Jan Havířov 10.6.2001
junioři 4:32.9 Šemrák Marián Havířov 10.8.1988
ženy 5:48.31 Bílená Miroslava Havířov 13.6.1999

3000 m

muži 8:23.8 (h) Prokop Petr Ostrava 7.2.1993
junioři, dorostenci 8:29.52 Šemrák Marián Ostrava 25.6.1989
žáci 9:24.3 Filipec Petr Znojmo 28.9.1985
ženy 9:40.45 Peterková Alena Praha 10.8.1985
juniorky, dorostenky 10:36.14 Kvasničková Pavlína B. Bystrica 14.7.1990
žákyně 10:36.8 Novotná Kateřina Pardubice 23.9.1989

5000 m

muži 14:44.0 Prokop Petr Ostrava 12.6.1993
junioři 14:50.24 Prokop Petr Praha 19.5.1990
ženy 19:45.76 Bílená Miroslava Praha 19.9.1999

10 000 m

muži 30:59.80 Polášek Jan Ostrava 19.7.2002
junioři 31:15.73 Janík Alan Ostrava 5.7.1995

60 m překážek (hala)

muži 8.34 Barvík Michal 2005
junioři 8.65 Linhart Matěj Bratislava 9.2.2013
dorostenci 7.96 Barvík Michal Bratislava 28.1.2001
žáci 8.43 Barvík Michal Ostrava 11.12.1999

100 m překážek

žáci 14.35 Maslák Pavel 2006
ženy, juniorky 14.38 Skulinová Sylva Praha 24.5.1980
dorostenky 14.0 Skulinová Sylva 1979
žákyně 14.4 Uherková Kateřina Brno 12.8.1978

110 m překážek

muži 15.00 Hrubý Tomáš 1985
junioři 15.00 Hrubý Tomáš 1985
dorostenci 14.15 Barvík Michal Ostrava 23.6.2001

200 m překážek

žáci 26.84 Maslák Pavel Karlovy Vary 10.9.2006
žákyně 31.43 Kučná Barbora Ostrava 27.6.1992

300 m překážek

dorostenci 36.96 Maslák Pavel Praha 22.6.2008
dorostenky 47.69 Janíková Lucie Ostrava 3.10.1992

400 m překážek

muži, junioři 53.53 Maslák Pavel Curych 19.8.2010
dorostenci 53.90 Barvík Michal Ostrava 23.6.2001
ženy, juniorky 61.86 Bordovská Jarmila Praha 18.7.1981

1500 m překážek

žáci 4:41.59 Kopec Ludvík B. Bystrica 3.10.1982

2000 m překážek

dorostenci 5:57.28 Kaminski Petr Opava 26.5.2009

3000 m překážek

muži 9:02.73 Prokop Petr Ostrava 22.5.1993
junioři 9:06.84 Kaminski Petr Nové Zámky 30.4.2011

3 km chůze

žáci 15:25.33 Zecha Jakub Nitra 1.10.2011

5 km chůze

muži 20:41.5 (h) Ketner Karel Jablonec 27.12.2011
junioři 22:04.15 (h) Ketner Karel Praha 8.2.2009

10 km chůze

muži 44:39 Ketner Karel Lugano 8.3.2009

20 km chůze

muži 1:28:12 Ketner Karel Poděbrady 21.4.2012

skok do dálky

muži 7.56 Staněk Michal Olomouc 31.5.2003
junioři 7.21 Staněk Michal Třinec 18.2.2002
dorostenci 6.86 Hekera Tomáš Praha 23.7.1988
žáci 6.84 Kunetka Zdeněk Ostrava 27.6.1992
ženy, juniorky 6.04 Szmeková Emilie Ostrava 15.7.1978
dorostenky 5.95 Szmeková Emilie Olomouc 3.7.1976
žákyně 5.83 Burianová Jana 1978

trojskok

muži, junioři 15.09 Krajčovič Petr Třinec 28.7.1985
dorostenci 14.55 Zavázal Jiří Praha 23.7.1988
ženy, juniorky 10.78 Bábová Kateřina Plzeň 1.9.1996
dorostenky 10.17 Kramárová Lucie Frýdek-Místek 1.5.2000

skok do výšky

muži, junioři, dorostenci 2.15 Bába Jaroslav Ostrava 30.8.2001
žáci 1.95 Kunetka Zdeněk Nitra 29.8.1992
ženy, juniorky, dorostenky 1.78 Janáková Eva 1980
žákyně 1.77 Kašpárková Šárka B. Bystrica 26.7.1986

skok o tyči

muži, junioři 4.42 (h) Weiss Robin Praha 17.2.2008
dorostenci, žáci 4.20 Panec Alan B. Bystrica 19.7.1986
ženy - žákyně 2.60 Dudková Lenka Ostrava 28.5.2000

vrh koulí

muži (7,26 kg) 18.40 Štefek Radim Opava 18.5.2004
junioři (6 kg) 16.97 Bárta Marek Praha 27.2.2011
dorostenci (5 kg) 17.05 Bárta Marek Ostrava 20.6.2009
žáci (4 kg) 15.33 Hruška Petr Opava 13.5.1976
ženy (4 kg) 15.87 Klementová Petra Břeclav 5.6.2016
juniorky (4 kg) 13.99 Godziková Marcela Liberec 19.8.1989
dorostenky (3 kg) 14.24 Valentová Monika Praha 15.8.1987
žákyně (3 kg) 14.05 Valentová Monika Ostrava 17.5.1986

hod diskem

muži (2 kg) 54.13 Stančík Jaroslav Břeclav 13.9.2009
junioři (1,75 kg) 55.28 Bárta Marek Třinec 16.5.2010
dorostenci (1,5 kg) 60.49 Bárta Marek Ostrava 21.7.2009
žáci (1 kg) 46.60 Bárta Marek Opava 28.8.2007
ženy, juniorky (1 kg) 44.88 Onderišinová Pavla Ostrava 10.9.1981
dorostenky (1 kg) 40.85 Malířová Hana Jablonec 6.7.2000
žákyně (1 kg) 32.20 Istlová Jana Gottwaldov 13.9.1975

hod oštěpem

muži, junioři (800 g) 67.34 Navara Jan Ostrava 13.9.1997
dorostenci (700 g) 58.64 Gunčík Sebastian Ostrava 7.5.2011
žáci (600 g) 53.36 Malinkovič Marek B. Bystrica 2.10.1982
ženy (600 g) 47.02 Figarová Ivana Třinec 21.5.1989
juniorky (600 g) 46.00 Všoláková Eva Turnov 21.9.1996
dorostenky (600 g) 45.38 Sikorová Jarmila B. Bystrica 21.8.1982
žákyně (600 g) 38.86 Kinková Jana Čáslav 16.7.1990

hod kladivem

muži (7,26 kg) 55.74 Štefek Radim Karviná 23.9.2001
junioři (6 kg) 49.92 Kadlečík Vladimír Třinec 16.6.1990
dorostenci (5 kg) 50.42 Bárta Marek Uh. Hradiště 30.5.2009
žáci (4 kg) 23.64 Doležal René Třinec 14.6.1992

štafeta 4x100 m

muži 43.59 Ryl,Sejkora,Barvík,Staněk Třinec 21.5.2005
junioři 44.0 Hrubý,Rosmarin,Weiss,Krčmář Třinec 20.5.1984
dorostenci 45.0 Valchář,Beleščák,Volný,Mrozek D. Třinec 8.10.1978
ženy, juniorky 48.5 Szmeková,Kmochová,Uherková,Karasová Ostrava 8.7.1978
dorostenky 49.25 Konvičková,Šedivá,Staszková,Zamyslická Praha 17.7.1982

štafeta 4x400 m

muži 3:30.39 Stančík,Karel,Mizerák,Barvík Olomouc 31.5.2003
junioři 3:30.8 Dudys,Klepáč,Mizerák,Barvík Brno 15.9.2001
dorostenci 3:38.4 Valíček,Krčmář,Seige,Weiss Praha 9.7.1983
ženy, juniorky 3:48.77 Musilová,Šuhajdová,Kmochová,Skulinová Třinec 29.7.1986
dorostenky 3:59.6 Raszková,Šuhajdová,Krejčiříková,Cvilinková Ostrava 18.10.1973

víceboje

muži, junioři - desetiboj 5940 Jelínek Zdeněk Hronov 1968
dorostenci - desetiboj 6917 Barvík Michal Třinec 12.5.2001
ženy - sedmiboj 4962 Čilíková Ivana Praha 8.6.1986

Děkujeme za podporu